Přejít
DO E-SHOPU

Kliky interiérové

V této sekci naleznete přehled interiérových klik značky Rostex. Jedná se o vysoce kvalitní interiérové kliky, které patří ke špičce na českém trhu. Vybírat můžete z široké nabídky vnitřních klik. Záleží na vás, jaký materiál, barvu a povrchovou úpravu interiérové kliky si zvolíte. Vyrábíme nejen běžné interiérové kliky v ekonomickém provedení, ale i exkluzivní kliky pro náročnější zákazníky!

Interiérové kliky

Dveřní kování ASTRA

od 1 256 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Interiérové kliky

Dveřní kování CARMEN

od 737 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Interiérové kliky

Dveřní kování EXCLUSIVE/SNH

od 564 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Interiérové kliky

Dveřní kování KIRA/H

od 1 041 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Interiérové kliky

Dveřní kování REAL/SNH

od 949 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Interiérové kliky

Dveřní kování CARMEN/SNH

od 799 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
 

Sortiment interiérových klik Rostex

Ať už sháníte dveřní či okenní kliky, veškerý sortiment máme v nabídce. Vnitřní kliky členíme do následujících podkategorií:

Představujeme interiérové kliky Rostex

Kvalita interiérových klik

Kliky, o kterých je tu řeč, jsou uživatelsky velmi žádané, o čemž svědčí nespočet kladných zákaznických hodnocení. Nejvíce je oceňována především kvalita výrobků, která je zárukou dlouholetého užívání. Ve spojení se stylovým designem interiérových klik a s výběrovou kvalitou použitého materiálu, se jedná o kliky, které v poměru cena/kvalita patří k opravdovým TOP produktům na českém trhu.

Široký výběr sortimentu

Výjimečná kvalita těchto českých výrobků však není hlavní předností. Obliba interiérových klik Rostex je dána především také tím, že zákazníci mají velmi široké možnosti výběru z různých tvarových řešení, typů, materiálů, barev a povrchových úprav interiérových klik. Tento fakt je důležitý právě proto, že pokud domov či kancelář osazujeme klikami, pak chceme, aby vše ladilo nejen s dveřmi, ale i s celkovým charakterem interiéru. A zde je váš výběr téměř neomezený právě díky velkému produktovému portfoliu firmy Rostex.Můžete si sladit tvar a barvu klik na vchodových dveřích, obývacím pokoji a třeba i na WC v stejném dizajnu. 

Cena

V neposlední řadě je to také cena, která je zárukou spokojenosti zákazníků. Při nákupu interiérových klik v našem eshopu máte nejen garanci dodání do 24 h, ale především poskytujeme dopravu zdarma při nákupu nad 3000 Kč. Pokud k těmto výhodám připočítáte i téměř výrobní cenu bez zbytečných maloobchodních navýšení, pak se můžete zaradovat, jak jste při nákupu interiérových klik ušetřili nemalou částku z rodinného či firemního rozpočtu.

Interiérovými klikami to nekončí!

Rostex se zabývá nejen výrobou kompletního dveřního kování, kam spadá například i kování posuvných dveří. V produktovém portfoliu najdete mimo jiné i bezpečnostní kování, panikové dveřní systémy nebo rozetové kování.
telefon.png
tel.: +420 517 316 111
fax: +420 517 348 989
GSM: +420 724 028 365
fabrika.png

ROSTEX VYŠKOV

, s.r.o.
Dědická 190/17, 682 01 Vyškov
Design by Optimato s.r.o. Technické řešení Comerto s.r.o.