Přejít
DO E-SHOPU

Kliky – koule (knoflík / madlo)

Zadali jste při svém vyhledávání na internetu výraz „kliky koule“? Hledáte ověřeného výrobce dveřních klik, které mají z vnější strany kouli za výhodnou cenu a v kvalitě, která zajistí dlouholeté bezproblémové užívání? Pokud potřebujete dveřní kliky typu koule, pak jste na správném místě. Jsme rádi, že vám můžeme představit kliky Rostex s koulí, které patří na českém trhu k nejoblíbenějším řešením, při osazení venkovních dveří vašeho domu, kanceláře nebo bytu.

Typy prodávaných dveřních kování typu „koule“

 • Bezpečnostní kliky koule (s krytem vložky).
 • Bezpečnostní kliky koule (bez krytu vložky).
 • Bezpečnostní rozetové kliky koule.
 • Dveřní kliky koule.

Bezpečnostní kování s krytem


kliky - koule

Bezpečnostní kování - R1/O EXCLUSIVE

od 2 171 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování
kliky - koule

Bezpečnostní kování - R1/O BRAVO

od 2 361 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování bez krytu


kliky - koule

Bezpečnostní kování - 802 OFFICE

od 2 367 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování
kliky - koule

Bezpečnostní kování - 802 ASTRA

od 1 431 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování

Dveřní kování


kliky - koule

Dveřní kování klika-knoflík 804

od 401 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování
kliky - koule

Knoflík se štítem čtvercovým nerez mat

od 253 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování
kliky - koule

Knoflík se štítem kruhovým nerez mat

od 224 Kč Zobrazit vše z kategorie
Bezpečnostní kování

Více o klikách typu koule

Dveřní kliky  s koulí jsou nejčastěji využívané u vstupních dveří, kde má být zajištěn omezený přístup do nemovitosti. Koule zabraňuje přímému vstupu, který je možný až při použití klíče. Často se klika-koule používá při vstupech bytových domů, firemních sídel a kanceláří. Speciálním řešením je provedení koule-koule na dveřích, které na zákazku vyrábíme a dodáváme. Dveřní kliky koule jsou vyráběny ve variantách:

 • pevné kliky - koule
 • Pevné koule-koule.

Koule na dveře jsou snadno instalovatelné a navíc můžete zvolit různé druhy materiálů a povrchových úprav tak, aby vám tyto funkční doplňky ladily s dveřmi.

5 důvodů, proč nakupovat kliky-koule značky Rostex?

Stále nejste zcela přesvědčeni, že Rostex vyrábí velmi kvalitní a stylové dveřní kliky (typ koule)? Pak vám rádi poskytneme 5 důvodů, proč byste měli přemýšlet o nákupu těchto dveřních klik právě v našem eshopu.

 1. Výhodná cena: nejnižší cenu získáte přímo u výrobce. Díky tomu jsou ceny našich kulových klik bezkonkurenční. Navíc máte k dispozici různé cenové rozsahy, které umožňují zvolit mezi exkluzivnějšími klikami a ekonomickým provedením s nižší cenou.
 2. Rychlé dodání: při nákupu kliky - koule  na dveře v našem eshopu máte garanci dodání do 24 h od odeslání objednávky. Jakožto výrobce klik v provedení klika - koule máme veškeré zboží skladem, tudíž vám odpadá zbytečně dlouhé čekání.
 3. Doprava zdarma: při nákupu dveřních kulových klik nad 3000 Kč získáte dopravu zdarma!
 4. Široký výběr: ať už preferujete luxusní povrchové úpravy, nebo klasické provedení z různých druhů materiálů i typů kliky-koule, jsme schopni vyhovět všem vašim individuálním potřebám. Ve výběru klik v provedení klika - koule nebudete rozhodně nikterak omezeni.
 5. Prvotřídní kvalita: dbáme nejen na výběr kvalitního materiálu, ale především na kvalitu výrobního procesu. Dveřní kliky Rostex jsou na českém trhu synonymem vysoké kvality.

Podobný sortiment

Specializujeme se nejen na dveřní kování, ale i na balkonové a okenní kliky a příslušenství. Vyrábíme taktéž kování posuvných dveří nebo rozetové kování. V naší nabídce najdete i různé typy bezpečnostního kování (s krytem vložky i bez, přídavné aj.).

telefon.png
tel.: +420 517 316 111
fax: +420 517 348 989
GSM: +420 724 028 365
fabrika.png

ROSTEX VYŠKOV

, s.r.o.
Dědická 190/17, 682 01 Vyškov
Design by Optimato s.r.o. Technické řešení Comerto s.r.o.