Přejít
DO E-SHOPU

Kliky venkovní (venkovní kování)

Ochranu vašeho domova, kanceláře i skladu zajišťují venkovní kliky. Jejich funkce je jasná. Proto hlavním hlediskem při výběru nových venkovních klik je jejich kvalita a odolnost. Pokud chcete zamezit přímému vstupu do objektu, pak použijte venkovní kliky kulové. Ty mají na vnější straně kulový tvar kliky, a tudíž zabraňují (pokud se nejedná o otočnou kouli) neoprávněnému vniknutí do objektu.

Především již zmíněná odolnost venkovních klik je dána typem použitého materiálu a taktéž kvalitní povrchovou úpravou. Proto vždy dbejte při výběru venkovního kování, aby se jednalo o sortiment od osvědčeného a známého výrobce dveřních kování.
 

Bezpečnostní kování

Venkovní kliky

Bezpečnostní kování - RX1-50 SOLID

od 2 744 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Venkovní kliky

Bezpečnostní kování - RX1-50 EXCLUSIVE 3.BT

od 2 286 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Zobrazit všechny kliky Rostex

Dveřní kování

Venkovní kliky

Dveřní kování 850 BORA klika-klika rozteč 90 mm

od 863 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Venkovní kliky

Dveřní kování REMONT

od 564 Kč Zobrazit vše z kategorie
Dveřní kování
Zobrazit všechny kliky Rostex

Sortiment venkovního kování Rostex

Proč nakupovat venkovní kliky značky Rostex?

Výhodná cena

Jako výrobci venkovních klik vám poskytneme výhodnou cenu, která není navýšena o odměny maloobchodních prodejců, jak je to na českém trhu zcela běžné. Zde nakupujete přímo od výrobce a cena tomu odpovídá. Dveřní kování si navíc můžete vybírat z různých cenových hladin, které uspokojí jak náročné zákazníky, tak i lidi s potřebou ušetřit.

Prémiová kvalita

Nejen v případě venkovních klik dbáme na výběr materiálu, ze kterého jsou zhotovovány. Totéž platí i o odolnosti jejich povrchové úpravy. Patříme ke spolehlivým českým výrobcům venkovních dveřních kování, které mají dlouholetou životnost a skvělé zákaznické reference.

Rychlé dodání

Při nákupu venkovních klik v našem značkovém eshopu vám garantujeme dodání zboží do 24 h. Máme dostatečné skladové zásoby, nebudete zbytečně čekat ne expedici objednaných dveřních kování.

Zdarma doprava

Při nákupu venkovních klik nad 3000 Kč u nás ušetříte na dopravném!

Velký výběr

Oceníte především šíři výběru venkovních klik. Navíc můžete kombinovat tyto kliky i s jiným sortimentem a tím mít vše perfektně sladěné, co se týká barvy, tvaru a povrchové úpravy.  V sortimentu máme např. rozetové kování nebo kování pro posuvné dveře.

telefon.png
tel.: +420 517 316 111
fax: +420 517 348 989
GSM: +420 724 028 365
fabrika.png

ROSTEX VYŠKOV

, s.r.o.
Dědická 190/17, 682 01 Vyškov
Design by Optimato s.r.o. Technické řešení Comerto s.r.o.